















Over mij
Ik ben professioneel portretschilder, afgestudeerd in Schone Kunsten, wonend in Sevilla, Spanje
Na een lange carrière van meer dan dertig jaar portretten maken in opdracht, ben ik er trots op dat veel mensen uit alle hoeken van de wereld, voornamelijk uit Spanje, Frankrijk, Duitsland, Nederland, Engeland en de Verenigde Staten, mijn werken in hun privécollecties hebben.
Ik maakte altijd al graag portretten van mensen die mijn pad kruisten.
Al sinds mijn 7 jaar, toen ik begon te leren tekenen, was ik gepassioneerd door het afbeelden van de mensen om me heen.
Toen ik 15 jaar oud was, begon ik op een kunstschool en later kreeg ik toegang tot de Faculteit van Schone Kunsten.
Bij het schilderen van portretten in opdracht moet de portretschilder, naast talent en een speciale opleiding, over een derde essentiële vaardigheid beschikken om goede resultaten te bereiken: elke dag tekenen en schilderen. Dat is wat ik doe.
Van nature ben ik een perfectionist. Alles wil ik in harmonie zien, dus ik streef ernaar elke taak zo goed mogelijk uit te voeren, maar juist daarom blijf ik de hardste criticus van mezelf.
Ik vind dat de schilder een belangrijke technische verantwoordelijkheid heeft: hij moet weten hoe hij verf en andere media goed moet aanbrengen, zodat het portret standhoudt.
Naast de galerij op deze site, kan u meer van mijn portretten terugvinden op mijn Facebook